Tayland Kızları Tayland Kadınları

Bilindiği üzere Tayland’da oldukça çok sayıda hayat kadını var. Bu hayat kadınlarının kimisi barlarda çalışıyor, kimisi ise sokakta serbest olarak çalışıyor.

Hayat kadınlarının çalıştığı barların en çok olduğu şehir muhtemelen Pattaya. Hayat kadınlarının yoğun olarak bulunduğu diğer yerler ise Bangkok’taki Patpong, Nana Plaza & Soi Cowboy, Phuket adasındaki Patong & Kara, Koh Samui adası ve Chiang Mai şehri.

Bir barda tanıştığınız hayat kadını ile beraber olmak istediğiniz takdirde “bar fine” denilen bir ücreti bara ödemeniz gerekiyor. Bu ücret genelde 500 baht civarında oluyor. Bunun yanı sıra beraber olacağınız kadına da kendi ücretini ödemeniz gerekiyor. Bu ücret de yerine göre 1000-3000 baht arasında değişiyor. Ama genelde ilk söyledikleri fiyat çok yüksek oluyor, pazarlık ederik bu fiyatı düşürebilirsiniz.

Ardından yeni arkadaşınızı kaldığınız otelinize götürebilirsiniz. Veya yeriniz yoksa yakındaki saatllik odaların yerlerini bu kadınlar biliyorlar. Genelde saati 300-500 baht civarı bir ücrete bu odaları kullanabilirsiniz.

Bu barlarda çalışan kadınlar düzenli olarak cinsel hastalıklara karşı kontrolden geçiyorlar, ancak siz gene de prezervatif kullanarak korunmayı ihmal etmeyin.

Sokaklarda çalışan hayat kadınları ile birlikte olmak ise daha ucuza geliyor. Ancak barlardaki kadınlar gibi sürekli kontrolden geçmedikleri için bu kadınlar sağlık açısından daha riskliler. Ayrıca bazen bu kadınlar birlikte oldukları kişiden hırsızlık da yapabiliyorlar.

Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise travestiler. Tayland ‘da ladyboy olarak bilinen travesti ve transeksüeller neredeyse gerçek kadınlardan daha güzel ve seksiler. Eğer bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız beraber olacağınız kadının travesti olmadığından emin olun. Genelde travestiler daha uzun boylu, manken gibiler. Gerçek Tay kadınları ise daha kısa boylular.